Ekologiczny Związek Gospodarki Odpadami Komunalnymi EKOGOK Szkoły podstawowe 55-200 Oława Gać 90
Szkoła Podstawowa Nr 51 Szkoły podstawowe 54-018 Wrocław Krępicka 50
Policealna Szkoła Zawodowa – Szkoła PROMOCJA Szkoły podstawowe 53-238 Wrocław Ostrowskiego 7
PNEUMAT SYSTEM S.J. Szkoły podstawowe 51-122 Wrocław Baczyńskiego 23
Szkoła Podstawowa w Kiełczowie Szkoły podstawowe 55-093 Kiełczów Szkolna 3
Szkoła Podstawowa nr 80 im. 1000-Lecia Wrocławia Szkoły podstawowe 52-120 Wrocław Polna 4
Szkoła Podstawowa nr 24 Szkoły podstawowe 54-031 Wrocław Częstochowska 42
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich Szkoły podstawowe 54-107 Wrocław Maślicka 37
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 57-130 Przeworno Jegłowa, Korczaka 6a
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Szkoły podstawowe 50-505 Wrocław Nyska 66
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie Szkoły podstawowe 50-372 Wrocław Janiszewskiego 14
Zespół Szkół Nr 26 – Gimnazjum nr 44 Szkoły podstawowe 53-134 Wrocław Al. Akacjowa 10-12, Młodzieżowy Ośr. Wychowawczy
Hodowla Owczarka Niemieckiego Długowłosego Z KWIATOWEGO DWORKU Szkoły podstawowe 55-230 Jelcz-Laskowice Wąskopolna 14
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta Szkoły podstawowe 85-122 Bydgoszcz Traugutta 12
Szkoła Podstawowa nr 62 im. I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Szkoły podstawowe 85-323 Bydgoszcz Stawowa 53
Zespół Szkół nr 6 – Szkoła Podstawowa nr 45 Szkoły podstawowe 85-209 Bydgoszcz Staroszkolna 12
Szkoła Podstawowa nr 34 Szkoły podstawowe 20-815 Lublin Kosmowskiej 3
Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoły podstawowe 21-100 Lubartów Legionów 3
Demi Production Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 20-258 Lublin Łuszczów 108
Szkoła Podstawowa nr 30 Szkoły podstawowe 20-470 Lublin Nałkowskich 110
RAMEX – Listwy Ramiarskie, Ramy do Obrazów Szkoły podstawowe 20-448 Lublin Sierpińskiego 28
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego Szkoły podstawowe 20-433 Lublin Mickiewicza 24
Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 20-322 Lublin Lotnicza 3
Szkoła Podstawowa nr 39 Szkoły podstawowe 20-518 Lublin Krężnicka 156
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 22-375 Izbica n. Wieprzem Tarnogóra Kolonia 72
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Szkoły podstawowe 22-360 Rejowiec Lubelski Zwierzyńskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Szkoły podstawowe 24-120 Kazimierz Dolny Szkolna 1
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich Szkoły podstawowe 20-126 Lublin Podzamcze 9
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 – Szkoła Podstawowa nr 44 Szkoły podstawowe 20-247 Lublin Tumidajskiego 6a
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Szkoły podstawowe 21-143 Abramów 22 Lipca 31
Publiczna Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 21-311 Komarówka Podlaska Kolembrody 60
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 22-351 Łopiennik Górny Łopiennik Dolny 56
Szkoła Podstawowa Zespoł Szkół Ogólnokształcących Nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego Szkoły podstawowe 22-100 Chełm Synów Pułku 15
Szkoła Podstawowa w Wywłoczce Szkoły podstawowe 22-470 Zwierzyniec n. Wieprzem Wywłoczka 153
Zakład Produkcji Uszczelek i Opakowań Spółdzielnia Inwalidów Szkoły podstawowe 20-258 Lublin Łuszczów
Zespoł Szkół przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym – Szkoła Podstawowa Nr 41 im. Marii Grzegorzewskiej Szkoły podstawowe 20-093 Lublin Chodźki 2
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego – V Liceum Ogólnokształcące Szkoły podstawowe 22-100 Chełm Reformacka 13
Zwierzyniecki Ośrodek Kultury i Rekreacji Szkoły podstawowe 22-470 Zwierzyniec n. Wieprzem Słowackiego 2
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Szkoły podstawowe 20-047 Lublin Zuchów 1
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Szkoły podstawowe 21-100 Lubartów Kosmonautów 11
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Szkoły podstawowe 20-383 Lublin Zdrowa 1
Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 66-435 Krzeszyce Kołczyn, Sulęcińska 29
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 66-440 Skwierzyna Murzynowo, Kościelna 7
Publiczna Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 67-410 Sława Stare Strącze 195
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema Szkoły podstawowe 66-100 Sulechów 31 Stycznia 23
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 66-460 Witnica Sosny 14
PROVI-POLAND Szkoły podstawowe 66-446 Deszczno Deszczno 50
Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku – Oddział Szkoły podstawowe 66-436 Słońsk Sikorskiego 7
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 66-400 Gorzów Wielkopolski Wawrów 46e
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Szkoły podstawowe 95-100 Zgierz Staffa 26
Szkoła Podstawowa nr 182 im. T. Zawadzkiego Zośka Szkoły podstawowe 91-103 Łódź Łanowa 16
Zespół Szkół Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim Szkoły podstawowe 97-200 Tomaszów Mazowiecki Al. Piłsudskiego 42
Gimnazjum nr 30 im. Adama Mickiewicza Szkoły podstawowe 92-221 Łódź Nowogrodzka 6/14
Prywatne Gimnazjum Spółki Oświatowej Scholasticus Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 91-034 Łódź Mokra 10a
Szkółka Pojemnikowa B.Z. Lindner Szkoły podstawowe 98-235 Błaszki Gzików 42
Work System Agencja Pracy Tymczasowej Szkoły podstawowe 90-613 Łódź Gdańska 91/93, bud. D, I p.
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe RETARDI Szkoły podstawowe 95-040 Koluszki Zagajnikowa 7
Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego Szkoły podstawowe 94-042 Łódź Florecistów 3b
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Szkoły podstawowe 32-411 Dziekanowice Dziekanowice 66
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 158 Szkoły podstawowe 30-410 Kraków Strąkowa 3a
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Szarych Szeregów Szkoły podstawowe 32-500 Chrzanów Pogórska 8c
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 34-143 Lanckorona Jastrzębia 58
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 32-724 Lipnica Murowana Lipnica Górna 73
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Szkoły podstawowe 32-440 Sułkowice Biertowice 222
Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 32-400 Myślenice Jasienica 48
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Szkoły podstawowe 32-500 Chrzanów Kard. Wyszyńskiego 19
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika Szkoły podstawowe 32-600 Oświęcim Al. Słowackiego 2a
Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoły podstawowe 31-722 Kraków Os. Na Wzgórzach 13a
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Św. Anny Szkoły podstawowe 31-559 Kraków Półkole 11
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Westerplatte Szkoły podstawowe 38-300 Gorlice Krasińskiego 9
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ofiar Oświęcimia Szkoły podstawowe 32-600 Oświęcim Kalicińskiego 5
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego Szkoły podstawowe 32-540 Trzebinia Os. Gaj 6
Zespół Szkół Samorządowych im. Mikołaja Kopernika – Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 34-122 Wieprz k. Andrychowa Nidek 43
Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Szkoły podstawowe 32-412 Wiśniowa k. Dobczyc Wiśniowa 323
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szkoły podstawowe 31-436 Kraków Stanisława ze Skalbmierza 7
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce Szkoły podstawowe 32-020 Wieliczka Krzyszkowicka 18a
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Szkoły podstawowe 30-074 Kraków Urzędnicza 65
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy Szkoły podstawowe 32-300 Olkusz Cegielniana 24
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 32-413 Zegartowice Zegartowice 114
Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 32-440 Sułkowice Harbutowice 179
Hotels in Poland – Hotel-Pensjonat OKO Szkoły podstawowe 30-822 Kraków Śnieżna 18
Biuro Obrotu i Wyceny Nieruchomości WD Partner Szkoły podstawowe 31-514 Kraków Al. Płk. Beliny-Prażmowskiego 55/4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Fatimskiej Szkoły podstawowe 32-720 Nowy Wiśnicz Stary Wiśnicz, Kobyle 307
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrocieszu im. Władysława Orkana Szkoły podstawowe 32-862 Porąbka Iwkowska
Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Szkoły podstawowe 31-038 Kraków Starowiślna 7
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Szkoły podstawowe 34-120 Andrychów Włókniarzy 10a
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Szkoły podstawowe 02-495 Warszawa Keniga 20
Gimnazjum Miejskie nr 3 Szkoły podstawowe 05-300 Mińsk Mazowiecki Siennicka 17
Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I Szkoły podstawowe 03-886 Warszawa Mieszka I 7
Szkoła Podstawowa nr 9 im. gen. dyw. Stefana Grota-Roweckiego Szkoły podstawowe 02-325 Warszawa Białobrzeska 44
Gimnazjum im. Bolesława Prusa Szkoły podstawowe 05-480 Karczew k. Otwocka Bielińskiego 7
Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk Francesco Nullo Szkoły podstawowe 02-829 Warszawa Taneczna 54/58
Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Szkoły podstawowe 02-868 Warszawa Sarabandy 16/22
Gimnazjum im 6 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego Szkoły podstawowe 05-310 Kałuszyn Pocztowa 4
Cezar Sp. z o.o. Siedziba Firmy Szkoły podstawowe 02-739 Warszawa Wałbrzyska 11
Zespół Szkół nr 86 przy Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. med. J Szkoły podstawowe 03-924 Warszawa Niekłańska 4/24
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Szkoły podstawowe 02-793 Warszawa Balo 1
Zeapół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie Szkoły podstawowe 05-334 Latowicz Wielgolas 36
PRO BEANUS Sp. z o.o. – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Szkoły podstawowe 02-384 Warszawa Włodarzewska 45c
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 Szkoły podstawowe 26-612 Radom Wierzbicka 89/93
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Ziemi Kozienickiej Szkoły podstawowe 26-930 Garbatka Letnisko Lewandowicz 2
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Szkoły podstawowe 05-332 Siennica k. Mińska Maz. Latowicka 16
Szkoła Podstawowa nr 323 Szkoły podstawowe 02-776 Warszawa Warchałowskiego 4
Szkoła Podstawowa nr 141 im. mjr Henryka Sucharskiego Szkoły podstawowe 04-349 Warszawa Szaserów 117
XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miguela de Cervantesa Szkoły podstawowe 00-737 Warszawa Zakrzewska 24
Szkoła Podstawowa nr 306 Szkoły podstawowe 01-346 Warszawa Tkaczy 27
Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Szkoły podstawowe 02-637 Warszawa Spartańska 4
Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. Elwiro Andriollego Szkoły podstawowe 05-400 Otwock Ambasadorska 1
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy Szkoły podstawowe 04-010 Warszawa Międzyborska 70
Szkoła Podstawowa nr 221 im. 5 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Szkoły podstawowe 00-876 Warszawa Ogrodowa 42/44
Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Szkoły podstawowe 01-864 Warszawa Kochanowskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 318 im. J. Ch. Andersena Szkoły podstawowe 02-777 Warszawa Teligi 3
Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego Szkoły podstawowe 02-793 Warszawa Lokajskiego 3
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Szkoły podstawowe 05-070 Sulejówek Głowackiego 47
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Szkoły podstawowe 02-137 Warszawa Radarowa 4b
Społeczne Towarzystwo Oświatowe – Społeczne Przedszkole Integracyjne, Społeczne Towarzystwo Oświatow Szkoły podstawowe 01-912 Warszawa Wolumen 3
Szkoła Podstawowa nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Szkoły podstawowe 02-130 Warszawa Gorlicka 3
Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Szkoły podstawowe 01-876 Warszawa Broniewskiego 99a
Szkoła Podstawowa im. Szrych Szeregów Szkoły podstawowe 05-311 Dębe Wielkie Górki, Szkolna 30
Szkoła Podstawowa dla Niewidomych Szkoły podstawowe 05-080 Izabelin k. Warszawy Laski
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 05-430 Celestynów Regut, Wiatraczna 13
Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa La Fontaine Szkoły podstawowe 02-729 Warszawa Rolna 177
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świętej Rodziny Szkoły podstawowe 05-400 Otwock Kołłątaja 80/82
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Warszawy Szkoły podstawowe 02-495 Warszawa Sosnkowskiego 10
Aspekt Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 02-909 Warszawa Bonifacego 100
Szkoła Podstawowa nr 275 im. Witolda Wandurskiego Szkoły podstawowe 03-243 Warszawa Św. Hieronima 2
Zespół Szkół – Gimnazjum im. por. Józefa Czumy Szkoły podstawowe 05-430 Celestynów Św. Kazimierza 55
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Zygmunta Padlewskiego Szkoły podstawowe 05-085 Kampinos Szkolna 2
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 301 im. gen. Zygmunta Berlinga Szkoły podstawowe 01-384 Warszawa Brygadzistów 18
Zespół Szkół w Radzanowie – Gimnazjum Szkoły podstawowe 06-540 Radzanów n. Wkrą Raciążska 53a
Casa Dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. – Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 00-464 Warszawa Szwoleżerów 4
SAMUEL Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 62 Szkoły podstawowe 00-380 Warszawa Kruczkowskiego 12b, IIp.
Szkoła Podstawowa nr 303 Szkoły podstawowe 02-787 Warszawa Koncertowa 8
American School of Warsaw – Elementary School Szkoły podstawowe 05-510 Konstancin-Jeziorna Bielawa, Warszawska 202
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Szkoły podstawowe 96-521 Brzozów k. Sochaczewa Kaptury
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Szkoły podstawowe 02-659 Warszawa Abramowskiego 4
Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Kochanowskiego Szkoły podstawowe 26-612 Radom Czarnoleska 10
Probo MULTIMEDIA Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 02-603 Warszawa Puławska 72
Szkoła Podstawowa nr 16 Szkoły podstawowe 02-798 Warszawa Wilczy Dół 4
Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja Szkoły podstawowe 01-408 Warszawa Ożarowska 69
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny Szkoły podstawowe 02-381 Warszawa Trzech Budrysów 32
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego Szkoły podstawowe 07-200 Wyszków Matejki 12
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 37 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szkoły podstawowe 04-423 Warszawa Al. Sztandarów 2
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Szkoły podstawowe 03-611 Warszawa Radzymińska 227
Żagle Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik Szkoły podstawowe 04-703 Warszawa Pożaryskiego 28
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika Szkoły podstawowe 06-323 Jednorożec Odrodzenia 13
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Tokaja Szkoły podstawowe 05-126 Nieporęt Dworcowa 9
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 05-092 Łomianki Strzelecka 35
Publiczna Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów w Warszawie Szkoły podstawowe 00-704 Warszawa Gwintowa 3
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Obrońców Westerplatte Szkoły podstawowe 45-059 Opole Pl. Daszyńskiego 3
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Obrońców Pokoju Szkoły podstawowe 45-037 Opole Sienkiewicza 4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe AGROMECH Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 16-100 Sokółka Os. Buchwałowo 10
FARTLANDIA – Centrum Artykułów Dziecięcych Szkoły podstawowe 15-668 Białystok Upalna 5
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Majora Dobrzańskiego-Hubala Szkoły podstawowe 15-131 Białystok Pietrasze 29
WODREX Instalacje Wodno-Kanalizacyjne i Gazowe Leszek Jaworski Szkoły podstawowe 15-673 Białystok Św. Kingi 30
Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Blachnickiego Szkoły podstawowe 15-850 Białystok Sitarska 25
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Szkoły podstawowe 18-106 Turośń Kościelna Białostocka 4
Zespół Szkół nr 1 im. Gen. Władysława Sikorskiego – Szkoła Podstawowa nr 20 Szkoły podstawowe 15-559 Białystok Leśna 30
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 18-106 Turośń Kościelna Turośń Dolna 20
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 Szkoły podstawowe 15-378 Białystok Abp. Kisiela 8
Szkoła Podstawowa nr 4 Szkoły podstawowe 18-100 Łapy Matejki 10
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Pawła II Szkoły podstawowe 15-757 Białystok Łagodna 10
Zespół Szkół Sportowych w Supraślu Szkoły podstawowe 16-030 Supraśl Piłsudskiego 1
Galeria ARSENAŁ Szkoły podstawowe 15-222 Białystok Mickiewicza 2
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ZDZ Białystok Szkoły podstawowe 16-100 Sokółka Grodzieńska 76
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO Szkoły podstawowe 15-363 Białystok Dzielna 19
DREWKOL Kolbuszowa Szkoły podstawowe 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 59b
Gimnazjum Publiczne im. Amelii i Karola Załuskich Szkoły podstawowe 38-440 Iwonicz-Zdrój Szkolna 2
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku Szkoły podstawowe 38-500 Sanok Stróżowska 4
Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Szkoły podstawowe 36-041 Zarzecze k. Rzeszowa Zarzecze 133
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich Szkoły podstawowe 35-101 Rzeszów Staroniwska 55
Szkoła Podstawowa nr 17 Szkoły podstawowe 35-051 Rzeszów Bulwarowa 3
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Rudolfa Aurigi Szkoły podstawowe 35-602 Rzeszów Czajkowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia Szkoły podstawowe 35-508 Rzeszów Starzyńskiego 17
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Łukasza Cieplińskiego Szkoły podstawowe 35-118 Rzeszów Solarza 12
Szkoła Podstawowa im. Józefa Warzochy Szkoły podstawowe 36-021 Budziwój Milenijna 21
Zespół Szkół w Malwie Szkoły podstawowe 36-007 Krasne k. Rzeszowa Malawa 199a
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Juliana Przybosia Szkoły podstawowe 35-301 Rzeszów Lwowska 17
ZELMER Trading Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 35-016 Rzeszów Hoffmanowej 19
Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoły podstawowe 36-047 Niechobrz Niechobrz 679
Gimnazjum nr 3 w Sanoku Szkoły podstawowe 38-500 Sanok Lipińskiego 63
Gimnazjum nr 1 w Sanoku Szkoły podstawowe 38-500 Sanok Kochanowskiego 2
AKPLAST Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 39-200 Dębica Aleja Jana Pawła II 25
Szkoła Podstawowa nr 8 Szkoły podstawowe 35-225 Rzeszów Rudnickiego 2
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ks. Piotra Skargi Szkoły podstawowe 35-202 Rzeszów Skargi 3
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 35 im. Kpt. Stanisława Kosko Szkoły podstawowe 81-647 Gdynia Uczniowska 1
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskigo Szkoły podstawowe 84-123 Połchowo Rekowo Górne, Czapiewskiego 1
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego Szkoły podstawowe 84-214 Bożepole Wielkie Szkolna 1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIK-MED – Przychodnia Szkoły podstawowe 84-250 Gniewino Pomorska 40/1
Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdr. por. St. Hryniewieckiego Szkoły podstawowe 76-200 Słupsk Małachowskiego 9
Publiczne Gimnazjum nr 1 Szkoły podstawowe 83-330 Żukowo k. Kartuz Gdańska 66
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 – Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna Mestwina II 3
J.J. Darboven Poland Sp. z o.o. – Siedziba Firmy Szkoły podstawowe 84-230 Rumia Kolejowa 54
INK Sp. z o.o. Zakład Produkcji Kruszywa RYBAKI w Rybakach Szkoły podstawowe 83-406 Wąglikowice Rybaki 11
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna Traugutta 6
ALMARES Składy Handlowe Sp. z o.o. – Oddział Szkoły podstawowe 84-110 Krokowa Wejherowska 4
KRÓLEWICZANKA Piekarnia i Cukiernia Ryszard Krause Szkoły podstawowe 83-342 Kamienica Królewska Królewska 61
Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty Szkoły podstawowe 83-200 Starogard Gdański Sobieskiego 14
Novabrik Polska Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 84-110 Krokowa Kartoszyno, Budowlana 3
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 83-240 Lubichowo Dworcowa 15
Publiczna Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 83-213 Pączewo Pączewo 124
SITA Kościerzyna Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna 8 Marca 41
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Stefana Żeromskiego Szkoły podstawowe 81-257 Gdynia Ks. Ściegiennego 8
Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoły podstawowe 82-500 Kwidzyn Malborska 85
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Andrzeja Struga Szkoły podstawowe 80-037 Gdańsk Małomiejska 8a
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Kościerzynie Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. dr Bernarda Sychty Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna Skłodowskiej 19
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 84-106 Leśniewo Domatowo, Wiejska 13
Zespół Szkół w Karsinie Gimnazjum im. Rozalii Narloch Szkoły podstawowe 83-440 Karsin Długa 167
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 83-120 Subkowy Mała Słońca, Długa 1
Urząd Gminy Szkoły podstawowe 83-200 Starogard Gdański Sikorskiego 9
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jerzego Pucka Szkoły podstawowe 80-717 Gdańsk Miałki Szlak 74
Zakład Komunalny Gminy Kościerzyna Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna Stare Nadleśnictwo 5
Zespół Szkół nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gdyńskich Kolejarzy Szkoły podstawowe 81-327 Gdynia Wolności 25
Kościerskie Centrum Informacji Szkoły podstawowe 83-400 Kościerzyna Rynek 21
Szkoła Podstawowa Szkoły podstawowe 84-106 Leśniewo Domatówko 134
Agro-Gospodarstwo MACIEJKA Szkoły podstawowe 84-207 Koleczkowo Kamieńska 8a
MALUKS Galwanizeria Bogdan Malkus Szkoły podstawowe 83-200 Starogard Gdański Rywałd, Starogardzka 10
Camping TAMOWA Szkoły podstawowe 83-333 Chmielno Zawory
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Fabian Splitt Szkoły podstawowe 83-314 Somonino Rąty 33
Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny ZDRAMET Szkoły podstawowe 84-100 Puck Zdrada 8a
Warsztat Kowalski Szkoły podstawowe 83-330 Żukowo k. Kartuz Borkowo 33
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta Szkoły podstawowe 83-000 Pruszcz Gdański Wojanowo
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Tredera Szkoły podstawowe 83-335 Borzestowo Borzestowo 182
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy Szkoły podstawowe 76-251 Kobylnica k. Słupska Młyńska 3b
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich Szkoły podstawowe 83-020 Cedry Wielkie Wocławy 13
LMB Serwis Szkoły podstawowe 83-031 Łęgowo Kleszczewko 32
Szkoła Podstawowa w Zakładzie Kształcenia i Wychowania im. Bohaterów Westerplatte Szkoły podstawowe 83-251 Pinczyn Sportowa 8
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Mariana Buczka Szkoły podstawowe 41-500 Chorzów Podmiejska 62
Dom Pomocy Społeczenej ZACISZE Szkoły podstawowe 40-695 Katowice Traktorzystów 42
Gimnazjum Nr 11 im. Jana Dworaka Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Ratowników 15
Firma Handlowo-Usługowa BEMIS Sklep i usługi AGD Szkoły podstawowe 47-400 Racibórz Pl. Wolności 11
Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Jana Pawła II Szkoły podstawowe 41-400 Mysłowice PCK 209b
Społeczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Mikulczyce, Zwrotnicza 13
Gimnazjum w Imielinie Szkoły podstawowe 41-407 Imielin Sapety 8
Szkoła Podstawowa Nr 25 Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Kotarbińskiego 18
Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Gdańska 10
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Skarbiec – Centrala Szkoły podstawowe 41-940 Piekary Śląskie Bytomska 51
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika Szkoły podstawowe 41-100 Siemianowice Śląskie Niepodległości 47
Szkoła Podstawowa Nr 14 Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Główna 40
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Wyplera Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Gwarecka 2
Szkoła Podstawowa Nr 30 Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Wawrzyńskiej 11
Szkoła Podstawowa Nr 34 Szkoły podstawowe 41-500 Chorzów Kaliny 55
Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliusza Słowackiego Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Bytomska 45
Szkoła Podstawowa Nr 40 im. Karola Goduli Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Joanny 13
Szkoła Podstawowa Nr 4 Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Wolskiego 10
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. M. Skłodowskiej-Curie Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Bytomska 8
Szkoła Podstawowa im. Janka Krasickiego w Godowie Szkoły podstawowe 44-340 Godów Szkolna 11
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Klonowa 6
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska 1 Maja 173
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Jana Kawalca Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Główna 1
Szkoła Podstawowa Nr 15 Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Czołgistów 1
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 – Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Jana Wieczorka Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Sikorskiego 74
Publiczne Gimnazjum Nr 2 Sportowe Uczniowski Klub Sportowy Dwójka – Sekcja JUDO Szkoły podstawowe 42-600 Tarnowskie Góry Wyspiańskiego 3
TRANSFER FACTOR Szkoły podstawowe 42-200 Częstochowa Wyzwolenia 23
Apteka CORDIS Szkoły podstawowe 41-800 Zabrze Jagiellońska 36
PATENTUS S.A. – Salon Spawalniczy Szkoły podstawowe 43-200 Pszczyna Bielska 21
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wagra – Siedziba Szkoły podstawowe 41-012 Chorzów Dobrodzieńska 11
Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej im. Jana Pawła II Szkoły podstawowe 41-710 Ruda Śląska Markowej 20
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu im. Poli Maciejowskiej Szkoły podstawowe 41-902 Bytom Al. Legionów 6
Govi Sp. z o.o. Hurtownia Leków Weterynaryjnych Szkoły podstawowe 26-110 Skarżysko Kamienna Grota Roweckiego 45
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły Szkoły podstawowe 25-371 Kielce Prosta 27a
Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoły podstawowe 25-310 Kielce Kościuszki 5
Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoły podstawowe 25-661 Kielce Wróbla 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 – Gimnazjum nr 5 Szkoły podstawowe 25-003 Kielce Wspólna 17
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Szkoły podstawowe 11-600 Węgorzewo Gen. Bema 12
Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie Szkoły podstawowe 12-100 Szczytno Skłodowskiej-Curie 2
Gimnazjum Szkoły podstawowe 82-325 Markusy Stankowo 12
Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Marii Dąbrowskiej Szkoły podstawowe 82-300 Elbląg Słoneczna 14
Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Nowotki Szkoły podstawowe 10-445 Olsztyn Kołobrzeska 13m
Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia Szkoły podstawowe 60-687 Poznań Os. Stefana Batorego 101
Szkoła Podstawowa nr 77 im. XVI Pułku Ułanów Poznańskich Szkoły podstawowe 60-204 Poznań Dmowskiego 50
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Szkoły podstawowe 64-130 Rydzyna Rzeczypospolitej 9
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera Szkoły podstawowe 60-125 Poznań Bosa 9
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Henryka Sienkiewicza Szkoły podstawowe 60-147 Poznań Taczanowskiego 18
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoły podstawowe 60-137 Poznań Pogodna 84
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły im. Dąbrówki w Poznaniu Szkoły podstawowe 60-544 Poznań Żeromskiego 8/12
Niepubliczna Policealna Szkoła Zawodowa Europejska Akademia Hotelarstwa Gastronomii Turytstyki i Biz Szkoły podstawowe 61-021 Poznań Nieszawska 19
Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie Szkoły podstawowe 77-400 Złotów Królowej Jadwigi 54
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bagiński Szkoły podstawowe 64-030 Śmigiel Sierpowo 13
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Dąbrowskiej Szkoły podstawowe 63-500 Ostrzeszów Piastowska 3
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoły podstawowe 64-920 Piła Podchorążych 1/12
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Tadeusza Kutrzeby Szkoły podstawowe 63-800 Gostyń Poznański Wrocławska 264
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie Szkoły podstawowe 62-050 Mosina Topolowa 2
Hapol Textil Sp. z o.o. j.v. Zakład Produkcji Odzieży Szkoły podstawowe 70-747 Szczecin Niklowa 12
Nordische Futterfette Carroux Polska Sp. z o.o. Szkoły podstawowe 72-112 Stepnica Bogusławie 1a
Polsko-Amerykańska Prywatna Szkoła Podstawowa Sp.z o.o. Szkoły podstawowe 70-483 Szczecin Al. Wojska Polskiego 111
Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni Szkoły podstawowe 70-354 Szczecin Ks. Ściegiennego 34/35
Szkoła Podstawowa im. 5 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Szkoły podstawowe 72-420 Dziwnów Mickiewicza 27
Szkoła Podstawowa nr 12 im. K. I. Gałczyńskiego Szkoły podstawowe 70-743 Szczecin Szarego 12
Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoły podstawowe 76-004 Sianów Dworcowa 26a
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Szkoły podstawowe 72-100 Goleniów Szarych Szeregów 14
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Bolesława Czwójdzińskiego Szkoły podstawowe 70-892 Szczecin Piaseczna 40
Szkoła Podstawowa nr 49 im. M. Tarcharskiego Szkoły podstawowe 70-722 Szczecin Skalista 24
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I Szkoły podstawowe 72-600 Świnoujście Staszica 17
Gimnazjum nr 6 Szkoły podstawowe 75-354 Koszalin Dąbka 1
Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Szczecinie, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Szkoły podstawowe 70-351 Szczecin Bolesława Śmiałego 42/43

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *